De politie Limburg Zuid praat dinsdag of woensdag met de twee Maastrichtse meisjes die enkele dagen vermist waren in Parijs.

Landelijk – Politie praat met weggelopen meisjes

De politie wil weten waarom de meisjes vrijdag niet kwamen opdagen na afloop van hun schoolreisje. Dat heeft de politie dinsdag laten weten. Nog tijdens hun vermissing kreeg de politie tips dat de meisjes (16 en 17 jaar) al langer van plan waren om weg te lopen. Om die reden heeft de politie hun vermissing ook niet als misdrijf ingeschat. Of dit klopt moet uit de gesprekken blijken.

De meisjes meldden zich vrijdagmiddag na een tweedaags schoolreisje niet op een afgesproken verzamelpunt in Parijs voor de terugreis. Maandagmiddag meldden ze zich alsnog op een politiebureau in de Franse hoofdstad.

Over Salland TV

x

Check Also

Lokale omroepen gaan over op digitale radio

Bron: NLPO Eind 2024 zullen alle lokale publieke omroepen in Nederland te ...